Başkan Baran’dan ‘moral’ ziyaretleri

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, mahalle gezileri sırasında evlerinde tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletiyor

Başkan Baran’dan  ‘moral’ ziyaretleri
Başkan Baran’dan  ‘moral’ ziyaretleri admin

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hem proje incelemeleri sırasında hem de SKM çalışmaları kapsamında gittiği mahallelerde hasta ve yaşlılara ayrı bir önem gösteriyor. Hastanelerde tedavileri tamamlanan ve evlerinde dinlenen hastaları tek tek ziyaret eden ve onlarla sohbet eden Başkan İsmail Baran, geçmiş olsun dileklerini iletiyor.

EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

Başkan Baran, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte; Yukarı Hereke Mahallesi’ndeki çalışmalar sırasında Yahya Ergön’ü evinde ziyaret etti. Hafta içinde de Milletvekili İlyas Şeker’in de katıldığı ziyaretler kapsamında; Körfez Belediye Meclis Üyesi Yusuf Baki’ye de geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

BİRAZ MORAL OLDUYSAK NE MULTU

Başkan İsmail Baran, “Hasta vatandaşlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Hal hatırlarını sorduk. Ziyaretlerimizle onlara bir nebze de olsa moral verebildiysek bu bizim için en büyük mutluluk. Ramazan-ı Şerif hürmetine tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum" dedi.

 

 

YUKARI HEREKE - Başkan Baran, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte; Yukarı Hereke Mahallesi’ndeki çalışmalar sırasında Yahya Ergön’ü evinde ziyaret etti.

YUSUF BAKİ – Başkan İsmail Baran, Milletvekili İlyas Şeker ve İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte Belediye Meclis Üyesi Yusuf Baki’yi evinde ziyaret etti.

ERDOĞAN KOÇ – Başkan İsmail Baran, Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ile birlikte Körfez Belediyesi Spor Akademisi antrenörlerinden Erdoğan Koç’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele