AK Parti Derince’den Teşekkür Programı

AK Parti Derince İlçe Başkanlığı, 24 Haziran seçimlerinde görev yapan sandık müşahitleri için Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda teşekkür programı tertip etti

AK Parti Derince’den Teşekkür Programı
AK Parti Derince’den Teşekkür Programı admin

 

 

 

 

“Başarıyı hep birlikte yakaladık”

AK Parti Derince İlçe Başkanlığı, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde görev yapan sandık müşahitleri için teşekkür programı gerçekleştirdi. Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda düzenlenen programa AK Parti MKYK Üyesi Zeki Aygün, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Şirin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz, il ve ilçe yöneticileri ile sandık müşahitleri katıldı. Programda açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İbrahim Şirin, “Seçim sürecinde emek veren tüm arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ana kadememizle, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla birlikte yoğun bir çalışma yaptık. Bu başarıyı hep birlikte çalışarak yakaladık. Rabbime şükürler olsun. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’yi daha iyi noktalara taşımak için var gücümüzle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“Halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz”

İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz’ın teşekkür konuşmalarının ardından konuklara hitap eden Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “24 Haziran seçimlerinde hep birlikte çok güzel bir sonuç elde ettik. Mahalle başkanlıklarımızdan ana kademeye kadar tüm arkadaşlarımız üstün bir gayret gösterdi. Bu anlamda herkese çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni sistemle birlikte ülkemiz artık daha iyi seviyelere ulaşacak. Bunun için bizler yerelde çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Hizmete sunduğumuz projelerimiz ve inşası devam eden 1071 AK Merkez, Kapalı Pazar, İbni Sina Mahalle Konağı, Hoca Ahmet Yesevi Camii gibi önemli projelerimizle halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

 

“Altyapı cesaret işidir”

Mahallelerde gerçekleştirilen alt ve üstyapı çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirten Başkan Bulut, “Gerçekleştirdiğimiz alt ve üstyapı çalışmasında da artık sona geldik. Biz altyapının yenilenmesi noktasında elimizi taşın altına koyduk. Halkımızın en iyi şartlarda yaşamlarını sürdürmeleri için mahallelerimizde altyapıları tamamen elden geçirdik. Fakat bu süreçte çok sıkıntılar çektik. Her belediye başkanı bu işe cesaret edemez. Ama biz buna tüm yüreğimizle halkımızın sağlığı için cesaret ettik. Şimdi ekiplerimiz Sırrıpaşa Mahallemizde altyapısı tamamlanan bölgelerimizi asfaltlamaya devam ediyor. Çenedağ Mahallemizde de yine asfaltlama işlemleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Allah’ın izniyle kısa süre içerisinde yollarımızı pırıl pırıl bir şekilde halkımızın kullanımına sunacağız” dedi.

 

Aygün’den Müşahitlere Teşekkür

Başkan Bulut’un ardından konuşan AK Parti MKYK Üyesi Zeki Aygün, “24 Haziran seçimlerinde bizlere teveccüh gösteren aziz milletimize, özveriyle çalışan, mahalle mahalle, sokak sokak gezen, sandık başlarında emek veren tüm arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Türkiye olarak artık bambaşka bir döneme girdik. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülke olarak 2023, 2053, 2071 hedeflerimize daha güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. AK Parti olarak ülkemize önemli hizmetler yaptık ve yapmayı sürdürüyoruz. 24 Haziran sonrasında yeni sistemle birlikte Türkiye artık şahlanma dönemine geçti. Bu şahlanma döneminde bizlere düşen ülkemiz ve milletimiz için daha çok çalışmaktır. Bu anlayışla hiç durmadan gece-gündüz demeden ülkemizi daha da ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele