KARTEPE’Lİ KADINLARIN KÜLTÜR GEZİLERİDEVAM

Kartepe Belediyesi ülkemizin zengin kültürünü tanıtmaya devam ediyor. Kartepeli kadınlar kültür gezileri ile birlik ve beraberliklerini sağlamanın yanı sıra zengin kültürümüzü öğreniyorlar.

KARTEPE’Lİ KADINLARIN KÜLTÜR GEZİLERİDEVAM
KARTEPE’Lİ KADINLARIN KÜLTÜR GEZİLERİDEVAM admin

 

 

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve gelmesi sonrasında kurulan Kadınlar Kulübü ile üretilen projeler büyük ilgi görmesinin yanı sıra gönüllere giden köprüleri inşa ediyor. Başkan Üzülmez’inKartepe’de kadın olmak ayrıcalık olacak sözünden hareket ile başlatılan kültür gezilerinde onbinlerceKartepeli kadın faydalandı.  

 

YENİ YERLER KEŞFEDİLİYOR

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü’nün Yeşilkent, Hasanpaşa, İstasyon,Fatih Sultan Mehmet Mahallesi ve AtaevlerKAR-MEKkursiyerleri ve eğitmenleri kültür gezilerinde birlik ve beraberliklerini sağlamalarının yanı sıra tarihi yerleri gezerek ülkemizin güzelliklerini yakından görme imkanı bulunuyor. Görevlilerle birlikte yapılan gezilerde tarihi yerler hakkında bilgi almanın yanı sıra zengin kültürümüzü de öğrenme imkanı buluyorlar.    

 

KADIN OLMANIN FARKI

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepeli kadınlara verdiğimiz hizmetler ülkemizde örnek gösterilen projeler arasında yer almaktadır. Üretilen projelerin başarısı gösterilen ilginin yanı sıra devamlılığınınsağlanması ile görülmektedir. Projelerimizin ödüller almasının yanı sıra hemşehrilerimizin ilgisi ve talepleri ile haklı gururumuz durumuna gelmiştir. Kartepe’de kadın olmanın farkını her yerde gösterdik. Örnek olmanın hazzını yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele