Körfez’in parklarında tabelalar yenilendi

Körfez Belediyesi, kentin daha modern ve estetik bir görünüme kavuşması için birçok yeniliği hayata geçiriyor. Parklardaki tabelalar da bu kapsamda yenilenirken, şehit isimlerinin verildiği parklar için özel tabelalar hazırlandı

Körfez’in parklarında  tabelalar yenilendi
Körfez’in parklarında  tabelalar yenilendi admin

 

 

 

Körfez Belediyesi, ilçe genelindeki parklardaki tabelaları yeniledi, daha modern ve estetik görünümlü hale getirdi. Şehitlerimizin isminin verildiği parklarda ise ayrı bir tabela çalışması gerçekleştirildi. Üzerinde ay yıldızın yer aldığı kırmızı-beyaz rengindeki tabelaların altında ise şehidimize ait bilgiler yer aldı. Özellikle akşam saatlerinde ışıklandırmaların da yanmasıyla birlikte güzel bir görünüm oluşturdu.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ÖZEL YAPILDI

Ömer Halisdemir Parkı ile birlikte bir çok parkta uygulanan çalışma, vatandaşlar tarafından da büyük beğeni topladı. Körfez Belediyesi ekipleri, tabela çalışmasının tamamlandığını belirtti. Yetkililer, “şehir genelindeki parklarımızda bulunan tabelalar zamanla eskiyerek hem görsel olarak hoş görünmemekteydi. Başkanımız İsmail Baran’ın talimatı ile tabelalarımızı yeniledik” ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele