Körfez’in yol haritasını STK’larımızla çiziyoruz

STK temsilcilerinin ziyaretinde konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “STK’larımız talep ve önerileri bizler için önemli. Daha güzel bir Körfez’i planlarken, yol haritamızı sizlerden gelen talep ve önerilerle çiziyoruz” dedi

Körfez’in yol haritasını  STK’larımızla çiziyoruz
Körfez’in yol haritasını  STK’larımızla çiziyoruz admin

 

 

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, STK temsilcilerini makamında ağırladı. Başkan Baran’ın ilk ziyaretçileri; Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, Kocaeli Bilim Kültür Sanat Derneği Başkanı Recep Özcan ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu oldu. Karşılıklı görüş alışverişin de bulunduğu ziyarette, dernek yöneticileri faaliyetleri hakkında Başkan İsmail Baran’a bilgiler aktardı.

ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da Körfez’de hayata geçirilen projeler hakkında dernek üyelerine kısa bir sunumda bulundu. Başkan İsmail Baran daha sonra Körfez Vanlılar Derneği Başkanı Abdurrahman Kurulu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Başkan Abdurrahman Kurulu, çalışmalar hakkında Başkan Baran’a bilgiler verdi.

ÖNERİLERİNİZ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ

“Her yıl artan bir nüfusa sahibiz” diyen Başkan İsmail Baran da “Bu orantıyla Körfez’de yatırımları hayata geçiriyoruz. 4 yılda 400 milyon liralık yatırımı hayata geçirdik. Her sene Körfez’in güzelleşmesi ve gelişmesi adına adımlar atıyoruz. Tabi bunu tek başımıza yapmıyoruz. STK’larımız bizim gözümüz kulağımız gibi. Sizlerin talep ve önerileri bizlere yol gösteriyor. O yüzden sizlere verdiğimiz önem gerçekten fazla” ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele