KARTEPE’YE DEKORATİF AYDINLATMA

Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü, ilçe genelinde motifli dekoratif aydınlatma direklerinin montajına devam ediliyor.

KARTEPE’YE DEKORATİF AYDINLATMA
KARTEPE’YE DEKORATİF AYDINLATMA admin

 

 

 

 

Kartepe Belediyesi, Etüt Proje Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar ile ilçe genelinde aydınlatma direkleri değişine devam ediliyor. Yapılan projelendirme ve araştırma sonrasında belirlenen takvim uyarınca belediye ekipleri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlk olarak İstasyon Mahallesi Atakan Caddesi’nde başlatılan lale motifli dekoratif aydınlatma direklerinin montajına Köseköy, Arslanbey ve Maşukiye Mahallerinde devam edildi.  

 

MONTAJLAR DEVAM EDİYOR

Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından Köseköy Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde 26 adet 8 metre ve 11 adet 10 metre, Arslanbey Mahallesi Kışla ve İzmit Caddelerinde 20 adet 8 metre ve Maşukiye Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde 15 adet 8 metre lale motifli aydınlatma direklerinin montajı yapıldı.  

 

AYDINLATMA DİREKLERİNİN ÖZELLİĞİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in turizm kenti anlayışıyla Kartepe’de yapılan yatırımlar aralıksız devam ederken, kent estetiğine uygun olarak aydınlatma direkleri de değiştirilmeye başlandı. Motifli olarak hazırlanan aydınlatma direkleri yol tarafına 100 walt, kaldırım tarafına 60 walt ışık verecek şekilde tasarlandı. Alev motifli aydınlatma direklerinin gövdesinde de led şeklinde aydınlatması bulunuyor.

 

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Kartepe belde kültüründen ilçe kültürüne geçerken gerekli bütün yatırımların yapıldığını belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Genç bir ilçeyiz. 120 bin nüfusumuzla yeni cazibe merkezi olmaktayız. Turizm ilçesi olarak önemli oranda ilimize destek veriyoruz. Yatırımlar özellikle turizm alanında herkesin takdirini kazanmaktadır. Vizyon projelerimiz ile hedefimiz olan 1 Milyon turiste ulaşmaktır. Cadde ve sokaklarımızda başladığımız dekoratif aydınlatma ilçemize ayrı bir değer katacaktır. Dekoratif aydınlatma direklerinin montajına devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele