El ele, gönül gönüle güzel bir sonuç aldık

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu’yu ziyaret etti, seçim sürecinde Cumhur ittifakı içerisinde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti

El ele, gönül gönüle  güzel bir sonuç aldık
El ele, gönül gönüle  güzel bir sonuç aldık admin

 

 

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yerel seçimlerin ardından başladığı teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf ve STK’ları ziyaret eden, vatandaşlarla bir araya gelerek desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan İsmail Baran, son olarak MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve yönetimine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt de katıldı.

ÖNCE VATAN DEDİK

Ziyarette konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Başta MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, onların nezdinde MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve sizleri yapmış olduğumuz ortak çalışmalarda verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak önce ‘vatan’ dedik ve seçim öncesinde sahalara çıkarak vatandaşlara bunu anlattık.

GÜZEL BİR SONUÇ ALDIK

Cumhur İttifakı olarak 24 Haziran seçimlerinden de güzel bir sonuç aldık. Bunun için herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu da ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları ile sahadaydık, ortak çalışma yürüttük. Gerçekten de güzel bir sonuç elde ettik” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele