1071 AK Merkez Şekilleniyor

Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yeni adresi olacak olan 1071 AK Merkez’de çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Kaba inşaatı büyük oranda tamamlanan proje, sosyal donatıları ve otopark alanıyla Derincelilere en güzel şekilde hizmet verecek

1071 AK Merkez Şekilleniyor
1071 AK Merkez Şekilleniyor admin

 

 

 

Kültürün ve Sanatın Merkezi Olacak

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un prestij projeleri arasında yer alan 1071 AK Merkez’de hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yeni merkezi olacak olan 1071 Anadolu Kongre Merkezi’n yapımı, Sırrıpaşa Mahallesi Bahar Caddesi üzerindeki alanda devam ediyor. 1071 kişi kapasiteli konferans salonu, 400 araç kapasiteli otoparkı ve çeşitli sosyal donatılarıyla adından söz ettirecek olan merkezin kaba inşaatı büyük oranda tamamlandı. Derince’yi kültür ve sanatın merkezi yapacak olan AK Merkez, hizmete sunulduğunda önemli organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

 

400 Araç Kapasiteli Otopark Alanı

1071 AK Merkez’in ilk dört katında 400 araç kapasiteli otopark alanı yer alıyor. Bünyesinde 6 adet dükkanın da yer aldığı projenin zemin katında 2 adet panoromik asansörüyle fuaye, konferans salonu, mescitler, sanatçı odaları, hazırlık odaları ve tuvaletler bulunuyor. Projenin asma katında 2 adet ofis, 3 adet derslik, 1. normal katında fuaye, çok amaçlı salon, konferans salonu, 4 adet derslik, kontrol odaları, tuvaletler, 2. normal katında fuaye, okuma salonu, 4 adet derslik, yönetim ofisleri ve tuvaletler yer alacak. 1071 AK Merkez’in 3. normal katında ise teras alanı, fuaye, oyun salonu, kafeterya ve tuvaletler bulunacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele