KARTEPE’DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kartepe Belediyesi üst yapı düzenlemeleriyle modern şehircilik anlayışının gelişmesine ivme kazandırmaya devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Derbent Mahallesi’nde ulaşımı sağlayan 2 güzergahta asfaltlama çalışması yaptı.

KARTEPE’DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
KARTEPE’DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR admin

 

 

 

 

Kartepe’ye değer katmaya yönelik çalışmalar içerisinde bulunan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler mevsim şartlarının elverdiği ölçüde üst yapı hizmetlerine hız verdi.

 

ASFALT SERİLDİ

Kartepe ilçesinde ulaşım ağını her geçen gün yapılan düzenlemelerle daha şık ve güvenli hale getiren ekipler Derbent Mahallesi’nde mahalle içi ulaşımı sağlayan Orkide ve Levent Sokak yollarını asfaltladı.Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt ekipleri, üst yapı düzenlemesi kapsamında 400 metre uzunluğunda 7.5 metre genişliğindeki yollara 750 ton asfalt sererek şık ve güvenli hale getirdi.

 

YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Mevsimsel şartların izin verdiği ölçüde çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Karetepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Genç ilçe durumunda olan Kartepemizde ulaşım ağına her geçen yenileri eklenmektedir. Alt yapıları biten yollarımızda asfalt çalışması yapılıyor. Hemşehrimizin istek ve taleplerine hızla cevap verilmektedir” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele