KARTEPE’DE PARK YAPIMLARI DEVAM EDİYOR

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parkların eksiklerini gidermeye devam ediyor.

KARTEPE’DE PARK YAPIMLARI DEVAM EDİYOR
KARTEPE’DE PARK YAPIMLARI DEVAM EDİYOR admin

 

 

 

 

 

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı devam eden Köseköy Vadi Park’a çim ekilmesi için hazırlık yapılırken,Ataevler Mahallesi’nde yapımı devam eden Selin Park’ı da bitme noktasında geldi.

 

DÜZENLEME  YAPILACAK

Belediye ekipleri tarafından Selin Park’ın etrafı betonla çevrilirken, peyzaj çalışmalarına başlanıldı. Peyzaj çalışmalarında çimlendirmenin yanı sıra çiçek ekimine de ağırlık verilecek. Sonrasında çocuklar için oyun parkının yanı sıra büyükler içinde kamelyaların montajı yapılacak. Vadi Park’ta ise çevre düzenlemeleri bitme noktasında geldi. Alt yapı işlemi biten Vadi Park’ta önümüzde ki günlerde peyzaj çalışmaları başlayacak daha sonra gereken ekipmanların montajları yapılacak.

 

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe sınırları içerisinde bulunan okulların ihtiyaçlarını imkanlar dahilinde karşılamaya devam ediyor. Arslanbey’de kurulu bulunan KOTO Koleji’nden gelen kamelya isteğini belediye ekipleri yerine getirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde üretimi yapılan kamelya ve oturma grupları okulun bahçesine montaj yapıldı. KOTO Koleji Müdürü Özcan Bedel “Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’e bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediliyorum. Okulumuzun çok önemli bir ihtiyacı bu sayede karşılanmış oldu” şeklinde konuştu.

 

EKSİKLER GİDERİLİYOR

Belediye ekipleri Maşukiye’de bulunan Akasya Parkı’nın eksiklerini giderdi. Maşukiye Akasya Köprübaşı Çocuk Parkı’nın kamelya ve oturma gruplarının montajı belediye ekipleri tarafından yapıldı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Hemşehrilerimize en uygun projeleri hayata geçiriyoruz. İlçemiz genç bir ilçe olmasına karşın bir çok belediyeden daha fazla yatırım yapıldı. Kartepemizde sosyal donatılara ayrı bir önem veriyoruz. Hemşehrilerimizin daha kaliteli zaman geçirmeleri için parklarımızın bütün eksikleri giderilmektedir. Bizlere gelen istek ve talepler imkanlar ölçüsünden yerine getirilmektedir” ifadelerini kullandı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele