Yeni Yaşam Alanında Çalışmalar Devam Ediyor

Yelken Kafe ve Harikalar Sahili ile birlikte bir bütünlük oluşturacak olan Dumlupınar Spor ve Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulunan Başkan Bulut, “Allah’ın izni ile bisiklet ve yürüyüş yollarıyla, spor ve yeşil alanlarıyla yeni bir projemizi daha Derince’mize kazandırıyoruz” dedi

Yeni Yaşam Alanında Çalışmalar Devam Ediyor
Yeni Yaşam Alanında Çalışmalar Devam Ediyor admin

 

 

 

Birbirinden Önemli Projeler

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında birbirinden önemli eserleri ilçe halkının hizmetine sunmaya devam ediyor. Derince’de, yapımı tamamlanan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Şehit Er Emre Kaan Arlı Çok Amaçlı Spor Salonu, İshakçılar Er Meydanı ve Spor Kompleksi, 20 metrelik alternatif yol ve viyadük projeleri, Dümbüldek Pınarı Mesire Alanı ile İshakçılar Kültür Merkezi hizmete sunulmuştu. İnşası devam eden 1071 AK Merkez, Kapalı Pazar, Hoca Ahmet Yesevi Camii, İbn-i Sina Mahalle Konağı ile Dumlupınar Spor ve Rekreasyon Alanı’nda ise çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

Bisiklet ve Yürüyüş Yolları Oluşturulacak

Başkan Bulut, Dumlupınar Mahallesi’ndeki 30 bin m2’lik alanda yapım çalışmaları devam eden Spor ve Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu. Askeri bölgenin hemen yanında bulunan proje alanında yapılan incelemelerde Başkan Bulut’a Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Cenan Turan, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Ergin ile belediye daire müdürleri eşlik etti. Yelken Kafe Restaurant Düğün Salonu ve Harikalar Sahili ile bir bütünlük oluşturacak olan Dumlupınar Spor ve Rekreasyon Alanı’nı yeni bir yaşam merkezi haline getirdiklerini belirten Başkan Bulut, “Allah’ın izni ile bisiklet ve yürüyüş yollarıyla, spor ve yeşil alanlarıyla yeni bir projemizi daha Derince’mize kazandırıyoruz. Alt ve üstyapı çalışmalarını tamamladığımız bölgemizde ilk etapta bisiklet ve yürüyüş alanlarımızı oluşturacağız. Yapacağımız peyzaj ve mimari çalışmalarla da alanımızı örnek bir yaşam merkezi olarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele