KARTEPE TEMA VAKFI HER YERDE

Kartepe TEMA Vakfı ilçe genelinde çevre duyarlılığı çalışmalarında adından söz ettirmeye devam ediyor. TEMA Vakfı üyeleri çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

KARTEPE TEMA VAKFI HER YERDE
KARTEPE TEMA VAKFI HER YERDE admin

 

 

 

 

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Kartepe TEMA Vakfı işbirliği ile Kartepe’de çevreye duyarlılık ve korunması noktasında bir çok önemli projeye imza atarak örnek oldular. TEMA Vakfı yöneticileri bu hafta sonu Acısu SEKA Kamp alanında çevre hakkında bilgilendirme yaptı ve vakıf çalışmalarını anlattı.

 

BİLGİLENDİRME YAPILDI

TEMA Vakfı yöneticileri Kartepe Belediyesi işbirliği ile yapılan çalışmalar hakkında çevrenin korunması ve gelecek nesillere aktarılması noktasında bilgilendirme yaptılar. Kartepe Belediyesi Çevre Mühendisi ve TEMA Vakfı Sorumlusu Gökçen Gönülay, “Vatandaşlara; hava, su, toprak kirlilikleri, atıkların kaynağında ayrıştırılması, iklim değişikliği hakkında bilgilendirme yaptık. Konu ile ilgili broşürler ve çocuklara küçük hediyeler dağıttık. Çalışmalarımızda bizlerin her zaman yanında olan Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez, TEMA Vakfı İl Sorumlumuz Nermin Tol’a çok teşekkür ederiz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele