ÜZÜLMEZ ENGELLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ilçede faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezleri öğrencilerinin sadece özel günlerde değil, her fırsatta ve sıklıkla manevi olarak yanlarında olmaya devam ediyor.

ÜZÜLMEZ ENGELLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
ÜZÜLMEZ ENGELLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ admin

 

 

 

 

 

Kartepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından Ataevler Kültür Merkezi’nde organize edilenmotivasyon etkinliği Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde ilçede faaliyet gösteren Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Gündoğdu Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi ve Türk Anneler Derneği Akmeşe Zihinsel Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri katıldı.

 

YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM EN BÜYÜK KAZANIM

Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in sosyal belediyecilik vizyonuyla tüm engellilere dezavantajlı gruplara sevgi ve ilgiyle hizmetlerini ulaştırmaya devam eden Kartepe Belediyesi, rehabilitasyon merkezi öğrencileri için düzenlediği motivasyon etkinliğine katılan özel öğrencilere ve ailelerine, anılarında mutlulukla hatırlayacakları güzel bir gün yaşattı. Çeşitli ikramların, hediyelerin, oyun ve eğlencenin hâkim olduğu etkinliğe katılan özelbireyler, doyasıya eğlenerek güzel bir gün geçirdiler.

 

HEPİMİZİN BİRER EVLADIDIR

Temmuz ayında dünyaya gelen özel bireylerlebirlikte pasta keserek, bu özel günlerinde onları yalnız bırakmayan, Başkan Üzülmez,“Kardeşlerimiz sadece anne, babalarının değil hepimizin birer evladıdır. Bu bağlamda küçük-büyük demeden hepsinin yanlarındayız. Rehabilitesüreçlerine, bu tür farkındalık organizasyonları ile katkısağlamaya devam edeceğiz. Yüzlerindeki tebessüm ve kalplerindeki mutluluğu en büyükkazanımlardan biri olarak görüyoruz” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele