Birlikte karar vererek Körfez’i geliştiriyoruz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yönetim anlayışında istişareye önem verdiklerini belirterek, “Birlikte karar veriyor, hizmetlerimizi vatandaşımızın görüşlerini dikkate alarak gerçekleştiriyoruz” dedi

Birlikte karar vererek  Körfez’i geliştiriyoruz
Birlikte karar vererek  Körfez’i geliştiriyoruz admin

 

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, her gün bir mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor, esnafla sohbet ederek bölgede yapılan ve yapılması istenilen projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuyor. Başkan Baran, bu kapsamda son olarak Esentepe Mahallesi’ndeydi. Esnafları ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan İsmail Baran, Aşıklar Çadırı’nda da vatandaşlarla sohbet etti.

ORTAK AKIL İLE

“Her gittiğimiz mecrada hemşerilerimizle bir araya gelerek onlarla sohbet etme, istişare etme ve sorunlarını dinleme imkânı buluyoruz” diyen Başkan İsmail Baran, “Bizler kültürümüz gereği istişareye önem veriyoruz. Bu kapsamda da vatandaşlarımızla bir araya geldiğimizde onların yapılan ve planlanan projeler hakkındaki görüşlerini dikkate alarak çalışmalara yön veriyoruz. Ortak akıl ile Körfezimizin yaşam kalitesini arttırıyoruz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele