BÜYÜKŞEHİR’DEN MODERN HAYVAN PAZARINA ÖVGÜ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden İzmit Belediyesi tarafından Solaklar Yolu üzerinde yaptırılan modern hayvan pazarına övgü var.

BÜYÜKŞEHİR’DEN MODERN HAYVAN PAZARINA ÖVGÜ
BÜYÜKŞEHİR’DEN MODERN HAYVAN PAZARINA ÖVGÜ admin

 

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Muhammet Fevzi Karabıyık, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç’u ziyaret ederek, modern hayvan pazarının şehre  sağladığı yarar için teşekkür etti.

 

ESKİ OLUMSUZLUKLAR YOK

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Muhammet Fevzi Karabıyık, eskiden Kurban Bayramı öncesi mahalle aralarında kurbanlık satış yerleri yüzünden özellikle kara sineklerin olumsuzluklarıyla karşılaştıklarını anlatarak “ kurban döneminde en büyük sorunlardan biri de kara sineklerle mücadeledir. Kara sineğin vatandaşlarımıza zarar vermemesi, rahatsızlık oluşturmaması için Büyükşehir Belediyesi olarak İzmit Belediyesi ile koordineli olarak yoğun bir çalışma içinde olurduk. Özellikle birkaç yıldan beri kara sinekler eskisi kadar şehrimizi olumsuz yönde etkilemiyor. Bunun en büyük sebebi mahalle aralarında kurbanlık satışı yapılmaması, satışların son derece modern, hijyen bir ortamda yapılıyor olmasıdır. İzmit Belediyesi’nin şehrimize kazandırdığı modern bir kurban pazarına sahip olmanın rahatlığını görüyoruz. En az şikayet alınan dönemi yaşıyoruz. Gübrelerin, hayvanların kontrolü ve bunun kente vereceği zararının en aza indirmenin yollarından birinin modern hayvan pazarı olduğunu geçen sene İzmit’te gördük” dedi. Karabıyık, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak ilaçlama hizmetlerimize devam ettiklerini sözlerine ekledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele