Çenedağ’da Yollar Asfaltlanıyor

Derince genelinde gerçekleştirilen alt ve üstyapı çalışmaları kapsamında Çenedağ Mahallesi’nde yer alan cadde ve sokaklarda asfaltlama işlemi devam ediyor

Çenedağ’da Yollar Asfaltlanıyor
Çenedağ’da Yollar Asfaltlanıyor admin

 

 

 

400 km’lik altyapı hattı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince Belediyesi ve İSU işbirliği ile gerçekleştirilen alt ve üstyapı çalışmaları kapsamında ilçe genelinde 400 km’lik altyapı hattı ile 10 mahallede içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatları tamamen yenileniyor. Yaklaşık 200 milyon TL’lik yatırımın gerçekleştirildiği ilçede İSU tarafından altyapısı tamamlanan bölgeler asfaltlanarak pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuluyor. Bu kapsamda Çenedağ Mahallesi’nde yer alan cadde ve sokaklarda asfaltlama işlemi için yoğun bir mesai harcanıyor.

 

Üstyapı çalışmaları devam ediyor

Çenedağ Mahallesi’nde yer alan cadde ve sokaklarda ilk etapta gerekli sökümler yapılarak bölge pmt malzemesi serimi için uygun bir hale getiriliyor. Ekiplerin gerçekleştirdiği pmt serimi sonrasında yollar, asfaltlanarak tertemiz bir şekilde mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor. Mahallede gerçekleştirilen alt ve üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getiren bölge sakinleri ise yenilenen yollardan dolayı büyükşehir ve Derince belediyelerine teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele