Yarımca sahiline yeni park alanları

Körfez Belediyesi tarafından kısa bir süre önce Yarımca sahilinde yol genişletme çalışması gerçekleştirildi. Genişletilen alanlar, araç park yeri haline getirildi

Yarımca sahiline  yeni park alanları
Yarımca sahiline  yeni park alanları admin

 

 

 

Körfez’i çevre değişimine devam ettiren Körfez Belediyesi, ana yollar başta olmak üzere, ara sokaklar, caddeler ve mahallelerde yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, son olarak Yarımca sahil’de yıpranan ve araç trafiğine sebep olan ana yolda genişletme çalışmasını tamamladı. Vatandaşlar rahat nefes aldı.
SAHİL YOLUNA ARAÇ PARK ALANI  
Yoğun olarak kullanılan, ailelerin piknik yaptığı Yarımca sahiline, vatandaşların araçlarını rahat ve güvenli bir şekilde park yapmalarını sağlamak adına yapılan yol genişletme çalışmaları tamamlandı. Başkan İsmail Baran ise konu ile ilgili; “Her zaman ifade ettiğimiz gibi, vatandaşlarımızı hiç bir konuda mağdur etmek istemiyoruz. Talep halkımızdan, hizmet bizden. Yarımca bölgemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.
VATANDAŞ TEŞEKKÜR ETTİ
Yol genişletme çalışmalarının tamamlanmasının ardından rahat eden ve araçları güvenli bir şekilde park eden Körfezliler, Başkan İsmail Baran ve belediye personeline teşekkür ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele