Körfez'de kurban yerleri için kuralar çekildi

Körfez Belediyesi tarafından İlimtepe bölgesinde kurulacak olan kurban satış yerleri için kura çekimi gerçekleştirildi

Körfez'de kurban yerleri  için kuralar çekildi
Körfez'de kurban yerleri  için kuralar çekildi admin

 

 

 

Körfez Belediyesi tarafından bu yıl Kurban Bayramı öncesinde İlimtepe bölgesinde kurulacak olan kurban satış yerleri için kura çekimi gerçekleştirildi.43’ü tekli 19’u çiftli olmak üzere toplam 62 satış yeri için Yarımca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kura çekimine; Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya ve ekipler katıldı. Kura çekimi öncesinde kısa bir konuşma yapan Gökkaya, 30 dönümlük alanda Körfez’e yakışan bir kurban pazarı için hazırlıkların tamamlandığını belirtti.

KURALAR ÇEKİLDİ, YERLER BELİRLENDİ

Gökkaya, “Orada 24 saat boyunca arkadaşlarımız sizlerle olacak. Hep birlikte bu süreci güzel bir şekilde tamamlayacağız. Siz kurban satışlarınızı yapacaksınız bizler de en güzel hizmetin verilmesi noktasında çalışacağız. Kepçemiz, gübre çukurlarımız, ilaçlama ekibimiz orada olacak. Büyükşehir Belediyemiz şu an itibariyle alanda tüm ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirdi.

ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK

Karasinekle mücadele kapsamında çadır içlerinde de ilaçlama yapacağız. Alanda 6 adet gübre çukuru oluşturduk. Sizden ricam gübreleri buralara dökmeniz. Biz burayı sürekli ilaçlayacağız ve kara sinekle mücadele için bu önemli” ifadelerini kullandı. Kura çekimine ilgi gösteren esnaf, yapılan hazırlıklardan dolayı belediye yetkililerine teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele