Yeni müftü Bağcı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Milletvekili Sami Çakır ve İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte göreve başlayan yeni ilçe müftüsü Sabri Bağcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Yeni müftü Bağcı’ya  ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Yeni müftü Bağcı’ya  ‘hayırlı olsun’ ziyareti admin

 

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ile birlikte Körfez İlçe Müftülüğü görevine yeni başlayan Sabri Bağcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Belediyesi olarak her zaman desteğe hazır olduklarını ve gelen taleplere ihtiyaçlar doğrultusunda cevap vereceklerini belirtti.

ÇAKIR DA BAŞARILAR DİLEDİ

Körfez İlçe Müftüsü Sabri Bağcı da ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Milletvekili Sami Çakır da Bağcı’ya yeni görevinde başlarılar dileyerek, “Geldiğiniz yerde yaptığınız güzel hizmetleri burada da devam ettireceğinize inancımız tam” ifadelerini kullandı. Yapılan ziyarette Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Bağcı’ya kiraz maketi takdim etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele