BAŞKAN DOĞANDAN MARDİNLİ ÇOCUKLARA MÜJDE

10. Uluslararası Pişmaniye Festivali İçin Mardin Kızıltepe’ye giden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Mardin’de ki çocukları Sarısu kampına götürme sözü verdi. Şehirde büyük coşku yaratan festival için Kızıltepe’ye giden Başkan Doğan, festival öncesi ve sonrası şehirde ziyaretlerde bulundu. Kızıltepe sokaklarında herkesle kucaklaşan Doğan’a en yoğun ilgi gençlerden ve çocuklardan geldi.

 BAŞKAN DOĞANDAN MARDİNLİ ÇOCUKLARA MÜJDE
 BAŞKAN DOĞANDAN MARDİNLİ ÇOCUKLARA MÜJDE admin

 

 

 

ÇOCUKLARDAN DOĞAN’A YOĞUN İLGİ

 

Şehirde faaliyet gösteren Gençlik Merkezini ziyareti sırasında çocukların tezahüratlarıyla karşılaşan Başkan Doğan, onların yanına giderek bir süre sohbet etti.   Onların sevgilerinin dünyanın en büyük zenginliği olduğunu belirten Doğan, Mardin Valiliği tarafından belirlenecek Kızıltepe’de yaşayan çocukları şehrimize getirme ve belediyenin Sarısu Kampında ağırlama sözü verdi.

 

EYLÜL AYINDA GELİYORLAR

 

Başkan Doğan yaptığı açıklamada, “Dünyanın, ülkemizin neresinde olursa olsun çocuk her zaman çocuktur. Onların mutlu olmaları bizim en büyük isteğimizdir.  Kızıltepe’deki çocuklarımızı da şehrimizde ağırlamak, onları denizle buluşturmak ve keyifli birkaç gün geçirmelerini istedik.  Eylül ayının ilk haftası onları şehrimizde misafir edeceğiz” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele