AMATÖR KULÜPLERİN 6.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

AMATÖR KULÜPLERİN 6.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI
AMATÖR KULÜPLERİN 6.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI admin
"10 EKİM 2017 SALI
KOCAELİ FUTBOL İL TERTİP KURULU HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI"
(13 EKİM 2017 ) CUMA
KATEGORİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U-16 C ŞİRİNTEPE SPOR ÇEN.PLAJYOLU SPOR 19.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-16 C İZMİT BLD.SPOR KARTEPE BLD.SPOR 19.00 AVNİ KALKAVAN STADI 
U-16 C BAĞÇEŞME SPOR İLİMTEPE G.B SPOR 19.00 CEPHANELİK STADI
U-16 G GÖLCÜK İ.Y SPOR GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR 19.00 KAVAKLI STADI
U-16 C ÇINARLI SPOR ÇAMLITEPE SPOR 19.00 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
U-16 F DARICA SPOR DİLOVASI BLD.SPOR 19.15 BEYLİKBAĞI STADI
U-16 E GEBZE SPOR GEBZE SULTANORHAN SPOR 19.00 METİN OKTAY STADI 
U-16 F ÇAYIROVA G.B SPOR MOLLAFENARİ SPOR 19.00 ŞEKERPINAR STADI
 
(14 EKİM 2017 ) CUMARTESİ
KATEGORİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U-14 A İZMİT G.B SPOR 41 FUTBOL KULÜBÜ 13.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-14 C KOCAELİ GENÇ SPOR KOCAELİ 1937 SEKA SPOR 15.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
S.LİG A KOCAELİ GÜNEŞ SPOR İHSANİYE SPOR 17.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-14 B İZMİT YILDIZ SPOR İLİMTEPE G.B SPOR 13.00 AVNİ KALKAVAN STADI 
U-14 A İZMİT FUTBOL KULÜBÜ YENİ DOĞAN SERDAR SPOR 14.30 AVNİ KALKAVAN STADI 
U-14 C İZMİT BLD.SPOR KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR 16.00 AVNİ KALKAVAN STADI 
1 KÜME D ARSLANBEY BLD.SPOR GEBZE BEŞKÖY G.B SPOR 17.00 ARSLANBEY STADI
U-14 B KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR KOCAELİ GÜNEŞ SPOR 13.00 CEPHANELİK STADI
1 KÜME C KİREÇOCAKLARI SPOR İZMİT YENİ MAHALLE SPOR 15.00 CEPHANELİK STADI
S.LİG A TAVŞANTEPE SPOR B.DERBET SPOR 17.00 CEPHANELİK STADI
U-14 E ŞİRİN SPOR HARB-İŞ SPOR 14.00 DERBENT STADI
U-14 B YENİ KANDIRA SPOR İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ 14.00 KANDIRA STADI
U-14 D KULLAR SPOR GÖLCÜK G.B SPOR 12.00 Ş.BNB.ARSLAN KULAKSIZ 
1 KÜME D KULLAR SPOR ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR 17.00 Ş.AST.ÖMER HALİS DEMİR 
U-16 G GÖLCÜK ASARKÖY SPOR HİSAREYN SPOR 15.00 HİSAREYN STADI
U-14 E GÖLCÜK İ.Y SPOR GÖLCÜK KARADENİZ SPOR 13.30 KAVAKLI STADI
U-14 D KAVAKLI SPOR KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR 15.00 KAVAKLI STADI
S.LİG A SEKA DOĞAN SPOR KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ 17.00 KAVAKLI STADI
U-14 E KARAMÜRSEL İ.Y SPOR SARIMEŞE BLD.SPOR 14.00 KARAMÜRSEL STADI
1 KÜME D ÇAMCUKUR SPOR İZMİT SANAYİ SPOR 16.00 KARAMÜRSEL STADI
1 KÜME C KARAMÜRSEL SPOR BEKİRDERE SPOR 18.00 KARAMÜRSEL STADI
U-14 C DERİNCE BİRLİK SPOR KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ 12.00 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
U-14 B ÇINARLI SPOR KOCAELİ SPOR 13.30 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
U-14 A BLD.DERİNCE SPOR KOCAELİ BİRLİK SPOR 15.00 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
S.LİG A ÇINARLI SPOR ARAPÇEŞME SPOR 17.00 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
1 KÜME D TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR YUVAM İZMİT SPOR 16.30 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
U-14 A ÇAMLITEPE SPOR İZMİT KALE SPOR 18.30 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
S.LİG A DİLİSKELESİ SPOR KOCAELİ NUSRETİYE SPOR 17.00 SALİH GÜN STADI(TAVŞANCIL)
U-14 F DİLOVASI BLD.SPOR MOLLAFENARİ SPOR 13.00 DİLOVASI STADI
U-14 G MUTLUKENT SPOR GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR 14.00 BEYLİKBAĞI STADI
U-14 F GEBZE SPOR MUSTAFAPAŞA SPOR 15.00 METİN OKTAY STADI
1 KÜME C GEBZE KİRAZPINAR SPOR AKMEŞE SPOR 17.00 METİN OKTAY STADI
U-14 G ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR GEBZE BALKAN SPOR 13.00 ŞEKERPINAR STADI
U-14 G ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR GEBZE SULTANORHAN SPOR 15.00 ŞEKERPINAR STADI
1 KÜME C ÇAYIROVA FATİH SPOR DERİNCE BİRLİK SPOR 17.00 ŞEKERPINAR STADI
U-14 F DARICA G.B SPOR TRAKYA SPOR 12.00 DARICA NENE HATUN STADI
U-14 G DARICA SPOR TAVŞANCIL SPOR 13.30 DARICA NENE HATUN STADI
 
DEVAMI ARKADA
(15 EKİM 2017 ) PAZAR
KATEGORİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U-12 D 41 FUTBOL KULÜBÜ BAĞÇEŞME SPOR 10:30 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-12 C KYÖD SPOR KARTEPE BLD.SPOR 10:30 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-12 B KOCAELİ 1937 SEKA SPOR YEŞİLOVA SPOR 11:40 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-12 B İZMİT G.B SPOR İZMİT YAHYA KAPTAN G.B 11:40 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
1 KÜME A ALİKAHYA BLD.SPOR GÖLCÜK ASARKÖY SPOR 13.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
S.LİG B KOCAELİ 1937 SEKA SPOR KARTEPE BLD.SPOR 15.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
1 KÜME B KADIKÖY SPOR HİSAREYN SPOR 17.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-16 B KOCAELİ GÜNEŞ SPOR KÖRFEZ G.B SPOR 19.00 MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
U-12 A KÖRFEZ G.B SPOR İZMİT FUTBOL KULÜBÜ 11.00 AVNİ KALKAVAN STADI 1
U-12 C İZMİT YILDIZ SPOR KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR 11.00 AVNİ KALKAVAN STADI 2
U-12 D KÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZ İZMİT BLD.SPOR 12:10 AVNİ KALKAVAN STADI 1
U-12 C YENİ KOCAELİ SPOR KOCAELİ BİRLİK SPOR 12:10 AVNİ KALKAVAN STADI 2
U-12 E İLİMTEPE F.K SPOR KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR 13:20 AVNİ KALKAVAN STADI 1
U-12 A KOCAELİ GENÇ SPOR YENİ DOĞAN SERDAR SPOR 13:20 AVNİ KALKAVAN STADI 2
U-12 E İLİMTEPE G.B  SPOR ŞİRİNTEPE SPOR 14.30 AVNİ KALKAVAN STADI 1
U-12 E KOCAELİ GÜNEŞ SPOR KULLAR SPOR 14.30 AVNİ KALKAVAN STADI 2
U-16 B İZMİT FUTBOL KULÜBÜ İZMİT G.B SPOR 16.00 AVNİ KALKAVAN STADI 
BAL LİGİ DERİNCE SPOR A.Ş İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ 15.00 17 AĞUSTOS STADI
1 KÜME B BAĞÇEŞME SPOR ÇAYIROVA SERHAT SPOR 15.00 BAĞÇEŞME STADI
U-12 A ŞİRİN SPOR YENİ KANDIRA SPOR 13.00 K.B.Ş.BLD.VİNSAN SUNİ ÇİM 1
U-12 D KANDIRA G.B BLD.SPOR ÇAMLITEPE SPOR 13.00 K.B.Ş.BLD.VİNSAN SUNİ ÇİM 2
U-12 C BAŞİSKELE BLD.SPOR İZMİT YAHYA KAPTAN 14:10 K.B.Ş.BLD.VİNSAN SUNİ ÇİM 1
U-12 D SEYMEN KARŞIYAKA SPOR ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR 14:10 K.B.Ş.BLD.VİNSAN SUNİ ÇİM 2
U-16 D ÜÇYOLDOĞU SPOR SARIMEŞE BLD.SPOR 13.00 CEPHANELİK STADI
1 KÜME A B.BAŞARAN SPOR BAĞDAT SPOR 15.00 CEPHANELİK STADI
U-16 A YENİ KOCAELİ SPOR SERDAR G.B SPOR 17.00 CEPHANELİK STADI
1 KÜME B UZUNTARLA BLD.SPOR HİDROPAKS GEB.TAYFUN 17.00 DERBENT STADI
S.LİG B KARTEPE SUADİYE SPOR DEĞİRMENDERE SPOR 16.00 SİNAN SİPAHİ(SUADİYE)STADI
S.LİG B BAŞİSKELE BLD.SPOR DİLOVASI BLD.SPOR 17.00 Ş.Bnb.ARSLAN KULAKSIZ STADI
U-16 G GÖLCÜK G.B SPOR SEKA DOĞAN SPOR 17.00 DEĞİRMENDERE STADI
1 KÜME B GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR MAP ŞENER SPOR 19.00 DEĞİRMENDERE STADI
U-12 G GÖLCÜK KARADENİZ SPOR GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR 11.00 KAVAKLI STADI
U-12 G KAVAKLI SPOR GÖLCÜK G.B SPOR 12:10 KAVAKLI STADI
U-12 G KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR SEKA DOĞAN SPOR 13:20 KAVAKLI STADI
U-12 G HİSAREYN SPOR KARAMÜRSEL İ.Y SPOR 14.30 KAVAKLI STADI
U-12 G HARB-İŞ SPOR İHSANİYE SPOR 15.40 KAVAKLI STADI
U-12 G HALIDERE BLD.SPOR GÖLCÜK SPOR 16.50 KAVAKLI STADI
U-12 F YAVUZ SPOR DERİNCE BİRLİK SPOR 13.00 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI 1
U-12 F DERİNCE G.B SPOR DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR 13.00 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI 2
1 KÜME A YAVUZ SPOR BAŞİSKELE DAMLAR SPOR 14.30 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
U-16 A BLD.DERİNCE SPOR 41 FUTBOL KULÜBÜ 16.30 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
1 KÜME A KÖRFEZ ESEN SPOR ÇEN.PLAJYOLU SPOR 15.30 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
1 KÜME B ÇAMLITEPE SPOR BAHÇECİK SPOR 17.30 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
U-16 D KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ YENİ DOĞAN SERDAR SPOR 17.00 HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI
S.LİG B TAVŞANCIL SPOR İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ 13.00 SALİH GÜN STADI(TAVŞANCIL)
1 KÜME A ÇERKEŞLİ SPOR GEBZE YAVUZ SELİM SPOR 16.00 ÇERKEŞLİ STADI
U-12 K DİLOVASI BLD.SPOR GEBZE SPOR 12.00 METİN OKTAY STADI 1
U-12 H DARICA SPOR GEBZE YAVUZ SELİM SPOR 12.00 METİN OKTAY STADI 2
U-12 H DARICA G.B SPOR TRAKYA SPOR 13:10 METİN OKTAY STADI 1
U-12 K GEBZE BALKAN SPOR MUSTAFAPAŞA SPOR 13:10 METİN OKTAY STADI 2
U-12 H ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR 14.30 METİN OKTAY STADI 1
U-12 K ÇAYIROVA G.B SPOR MOLLAFENARİ SPOR 14.30 METİN OKTAY STADI 2
U-16 F MUSTAFAPAŞA SPOR TRAKYA SPOR 16.00 METİN OKTAY STADI 
S.LİG B GEBZE SULTANORHAN SPOR KANDIRA G.B BLD.SPOR 18.00 METİN OKTAY STADI 
BAL LİGİ ÇAYIROVA SPOR ALAŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 15.00 ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI
BAL LİGİ GEBZE SPOR NİLÜFER ERDEMLİ SPORTİF 15.00 GEBZE ALATTİN KURT STADI
 
DEVAMI ARKADA
(16 EKİM 2017 ) PAZARTESİ
KATEGORİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U-16 D YEŞİLOVA SPOR DERİNCE BİRLİK SPOR 19.15 CEPHANELİK STADI
U-16 G HARB-İŞ SPOR KARAMÜRSEL İ.Y SPOR 19.15 KAVAKLI STADI
U-16 A İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ BAŞİSKELE BLD.SPOR 19.15 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
 
 
(17 EKİM 2017 ) SALI
KATEGORİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U-14 B KOCAELİ GÜNEŞ SPOR ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR 19.00 MEHMET ALİKAĞITÇI STADI
U-14 C YENİ KOCAELİ SPOR KOCAELİ GENÇ SPOR 19.00 CEPHANELİK STADI
U-12 G KAVAKLI SPOR SEKA DOĞAN SPOR 18.00 KAVAKLI STADI
U-12 G KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR İHSANİYE SPOR 19:10 KAVAKLI STADI
U-14 B İLİMTEPE G.B SPOR KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR 19.00 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
U-14 B İLİMTEPE F.K ÇINARLI SPOR 19.00 HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI
 
(18 EKİM 2017 ) ÇARŞAMBA
KATEGORİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U-14 C KYÖD SPOR DERİNCE BİRLİK SPOR 19.00 MEHMET ALİKAĞITÇI STADI
U-14 A İZMİT KALE SPOR İZMİT G.B SPOR 19.00 AVNİ KALKAVAN STADI
U-14 B KOCAELİ SPOR ÜÇYOLDOĞU SPOR 19.00 K.B.Ş.BLD.VİNSAN SUNİ ÇİM
U-14 A 41 FUTBOL KULÜBÜ YEŞİLOVA SPOR 19.00 CEPHANELİK STADI
U-12 G HARB-İŞ SPOR GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR 18.00 KAVAKLI STADI
U-12 G GÖLCÜK KARADENİZ SPOR HALIDERE BLD.SPOR 19:10 KAVAKLI STADI
U-14 A YAVUZ SPOR BLD.DERİNCE SPOR 19.00 DERİNCE SUNİ ÇİM STADI
U-14 A KOCAELİ BİRLİK SPOR ÇAMLITEPE SPOR 19.00 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
U-16 E GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR ÇAYIROVA SPOR 19.00 METİN OKTAY STADI
U-16 E ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR GEBZE SPOR 19.00 ŞEKERPINAR STADI
 
(19 EKİM 2017 ) PERŞEMBE
KATEGORİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U-14 C KOCAELİ 1937 SEKA SPOR İZMİT BLD.SPOR 19.00 MEHMET ALİKAĞITÇI STADI
U-16 A SERDAR G.B SPOR KULLAR SPOR 19.15 AVNİ KALKAVAN STADI
U-16 A 41 FUTBOL KULÜBÜ İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ 19.15 CEPHANELİK STADI
U-16 A BAŞİSKELE BLD.SPOR YENİ KOCAELİ SPOR 19.15 Ş.Bnb.ARSLAN KULAKSIZ 
U-12 G GÖLCÜK KARADENİZ SPOR GÖLCÜK SPOR 18.00 KAVAKLI STADI
U-12 G KARAMÜRSEL İ.Y SPOR GÖLCÜK G.B SPOR 19:10 KAVAKLI STADI
U-14 C KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR KÖRFEZ G.B SPOR 19.00 KÖRFEZ ESENTEPE STADI
 
SÜPER LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR U-12 LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR
A GRUBU GEBZE DENİZLİKÖYÜ E GRUBU KOCAELİ SPOR
B BGRUBU DERİNCE SIRRIPAŞA F GRUBU ÇINARLI SPOR
1 KÜME LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR K GRUBU MUTLUKENT SPOR
C GRUBU YUVACIK SPOR U-12 LİGİ HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR
D GRUBU ÇUBUKLUBALA SPOR A GRUBU ÇEN.PLAJYOLU SPOR
U-14 LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR B GRUBU ANA.YENİKÖY/TAŞKÖPRÜ BİRLİK
A GRUBU YEŞİLOVA SPOR F GRUBU BLD.DERİNCE SPOR
B GRUBU ÇAYIRTEPE GENÇLİK H GRUBU GENÇ KALE SPOR
D GRUBU HİSAREYN SPOR U-16 LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR
E GRUBU GÖLCÜK SPOR E GRUBU GEBZE DENİZLİKÖYÜ
F GRUBU ÇAY.ŞEKERPINAR G.B
U-14 HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR U-16  HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR
A GRUBU YAVUZ SPOR A GRUBU KULLAR SPOR
B GRUBU ÜÇYOLDOĞU SPOR B GRUBU YENİ KANDIRA/KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK
C GRUBU KÖRFEZ G.B/KYÖD/YENİ KOCAELİ D GRUBU KİRAZLIYALI SPOR
D GRUBU KARTEPE BLD.SPOR E GRUBU ÇAYIROVA /ÇAY.GÜMÜŞ SPOR
U-14 LİGİ HAFTA İÇİ BAY GEÇEN TAKIMLAR F GRUBU GEB.BEYLİKBAĞI SPOR
A GRUBU İZMİT F.K SPOR G GRUBU TEPEKÖY DEFNE SPOR
B GRUBU YENİ KANDIRA SPOR U-16 LİGİ HAFTA İÇİ BAY GEÇEN TAKIMLAR
U-14 LİGİ HAFTA İÇİ HÜKMEN ALAN TAKIMLAR E GRUBU GEB.SULTANORHAN SPOR
A GRUBU YENİ DOĞAN SERDAR U-16 LİGİ HAFTA İÇİ HÜKMEN ALAN TAKIMLAR
B GRUBU İZMİT YILDIZ SPOR A GRUBU BLD.DERİNCE SPOR
C GRUBU KÖR.BLD.HER.YILDIZ
 
"KOCAELİ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU , FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ VE İL HAKEM KURULUNUN YAPTIĞI GÖRÜŞMELER NETİCESİNDE 
U-12,U-14 ve U-16 LİGLERİNİN GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINMADAN OYNATILMASI KARARLAŞTIRILMIŞTIR.
SORUMLULUK KULÜP YÖNETİCİLERİNDEDİR."
 
KOCAELİ FUTBOL İL TEMSİLCİSİ
MİTHAT AĞA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele