KARTEPE’DE KURUMLARA DESTEK

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kartepe Köseköy Merkez Aile Sağlığı Merkezi’nin kamelya ve banklarını yeniledi.

KARTEPE’DE KURUMLARA DESTEK
KARTEPE’DE KURUMLARA DESTEK admin

 

 

 

 

 

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri devlet kurumlarından gelen istek ve talepleri imkanlar ölçüsünde yerine getiriyor. Birinci basamak sağlık hizmeti verilen Kartepe Köseköy Merkez Aile Sağlığı Merkezi’nin kamelya ve bankları belediye ekipleri tarafından elden geçirilerek kullanıma hazır hale getirildi.

 

GEREKEN YAPILDI

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Kartepe Köseköy Merkez Aile Sağlığı Merkezi’nin bahçesinde bulunan ve zamanla zarar gören kamelya ve banklara gerekli olan bakım ve boyama işlemini tamamladı. Ekipler bahçe içerisinde Kartepeliler tarafından kullanılan kamelya ve bankların eskiyen boyasını tamamen kazıyarak, gerekli olan tamirat sonrasında yeniden boyadı.

 

HEMŞEHRİLERİMİZ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kurum ve kuruluşlardan gelen istek ve talepler imkanlar ölçüsünde karşılanmaktadır. Özellikle sağlık kuruluşlarımızın istekleri bizler için önceliklidir. Hemşehrilerimizherşeyin en iyisine layıktır. Bizlerde en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaktayız” şeklinde konuştu.   

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Körfez’de sivrisinekle mücadele
Körfez’de sivrisinekle mücadele